Blog

VITI I RI NË PARIS 4 DITE ME GUIDE

VITI I RI NË PARIS 4 DITE ME GUIDE

Paris

Çmimi

499 

Kohëzgjatja

Max Persona

99

Mosha minimale

Lloji i turit

Përshkrimi

VITI I RI NË PARIS
4 DITE ME GUIDE

Programi

Përfshihet në udhëtim

  • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
  • Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
  • Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
  • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
  • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë
  • Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Nuk përfshihet:

  • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
  • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
  • Lundrimi me Anije.

Çmimet në bazë të ditëve

Ture të ngjashme

Rezervo

Ju lutemi, zgjidhni një datë

Login

Profesionalizmi i treguar ndër vite, na bën unik dhe të pakrahasueshëm në treg, çdoherë në hap me kohën duke i ofruar çdo klienti që zgjedh të udhetojë me ne: siguri, korrektësi dhe çmime ndër më të mirat në treg.

Adresa

Rruga “Frosina Plaku”
(Kompleksi Kontakt), Mbas Inxhinierisë së ndërtimit.

Kontakt

Email

Na ndiqni edhe në

💬 Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?