Blog

Kreu

Cassiopeia Travel

Cassiopeia Travel

You make plans,
We make Offers

Pushime në destinacionet më të frekuentuara

Rezervoni tani dhe kurseni deri 40%!

Destinacione
0 +

Bëjeni udhëtimin tuaj të paharrueshëm

Ju bëni plane, Ne bëjmë Oferta

Ne marrim më të mirën nga ajo që kemi mësuar ne mbi 10 vite eksperience ne fushen e turizmit dhe i bashkojmë të gjitha për të krijuar përvoja të jashtëzakonshme udhëtimi.

Turet më të mira

Ture individuale në destinacione pafund me cmimet më të mira për rezervime në avancë.

Çmimet më të mira

Ju garantojmë çmimet më konkuruese në treg.

Kalendar Fleksibël

Ju ofrojmë oferta gjatë gjithë vitit në bazë të mundësive tuaja.

Pse Cassiopeia Travel ?

Mbi 10 vite eksperiencë

Ne ofrojmë udhëtimin më të përshtatshëm dhe efikas.

Mbështetje 24/7 e Klientit

Agjentët tanë të udhëtimit janë të gatshëm t'ju ndihmojnë në çdo kohë të ditës.

Udhëtime në të gjithë globin

Duke ju ofruar shërbimet më efikase dhe të besueshme.

Oferta ekskluzive

Ofertat më të mira në ture paketat, dhe shërbime të tjera udhëtimi.

Travel Blog

Këshilla për udhëtimin tuaj

Login

Profesionalizmi i treguar ndër vite, na bën unik dhe të pakrahasueshëm në treg, çdoherë në hap me kohën duke i ofruar çdo klienti që zgjedh të udhetojë me ne: siguri, korrektësi dhe çmime ndër më të mirat në treg.

Adresa

Rruga “Frosina Plaku”
(Kompleksi Kontakt), Mbas Inxhinierisë së ndërtimit.

Kontakt

Email

Na ndiqni edhe në

💬 Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?