Blog

BUDAPEST – 4 Ditë me Guidë

BUDAPEST – 4 Ditë me Guidë

BUDAPEST

Çmimi

349 

Kohëzgjatja

Max Persona

99

Mosha minimale

-

Lloji i turit

Përshkrimi

BUDAPEST! 4 Ditë me Guidë

Programi

Dita e Parë:

Fluturimi Direkt Tiranë - Budapest. Nisja më 15:35 - Mbrritje në Budapest më 17:05. Transfertë për në Budapest.
Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë:

Mëngjesi në Hotel. Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën
Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda
Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë:

Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad. Fjetje në Hotel.

Përfshihet në udhëtim

  • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
  • Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
  • Akomodim në hotel me 3 yje.
  • Mëngjeset sipas programit
  • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  • Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm.

Nuk përfshihet:

  • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
  • Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Çmimet në bazë të ditëve

Ture të ngjashme

Rezervo

Ju lutemi, zgjidhni një datë

Login

Profesionalizmi i treguar ndër vite, na bën unik dhe të pakrahasueshëm në treg, çdoherë në hap me kohën duke i ofruar çdo klienti që zgjedh të udhetojë me ne: siguri, korrektësi dhe çmime ndër më të mirat në treg.

Adresa

Rruga “Frosina Plaku”
(Kompleksi Kontakt), Mbas Inxhinierisë së ndërtimit.

Kontakt

Email

Na ndiqni edhe në

💬 Përshëndetje! Si mund t'ju ndihmojmë?